Makale İçeriği


Evde Mantı Yaparak Para Kazanmak

13.7.2017

Evde Mantı İşi Yaparak Para Kazanmak

Merhaba değerli okurlarımız. Evlere Mantı işi vern firmalar hakkında hazırladıgımız yazımızda Evde Mantı İşi Nasıl Yapılır  bu konu hakında sizlere bilgiler vermeye çalışacagız.

Evde Mantı işi veren firmalar

Firmalar özellikle ev hanımlarına bu işi sıklıkla vermektedir. Özellikle ev yapımı mantılara rabetin artması ile bu işi yapan ev hanımlarıda evlerinde güzel paralar kazanmaktadır. eğer bu işi benden iyi kimse yapamaz lezzetli kıymalı mantı yapabiliyorum diyorsanız bu iş tam size göre. Firmaların talepleri yarım kiloluk ve 1 kiloluk paketlenmiş şekilde yapılmış ev mantılarıdır. Kilo ile satın alınan Ev yapımı mantıların 1 kilosu 30 tl den satın alınmaktadır.

Evde Mantı işi ne kadar para kazandırır?

Evde Mantı işi el emegi ile yapılan bir iş oldugu için bu işi yapanların bayabir vakitlerini almaktadır. Bu işi yapmak böyle zahmetli oldugu için kazancıda tahmin edilenden fazladır. Bu işi düzgün bir şekilde yapabilenler aylık ortalama 1000 ila 1500 tl arasında bir ek gelir sağlayabilmektedir.

Peki Firmalarla Nasıl İletişim Kurabilirim

İnternette bloglardaki yazıların altına yorum yazmak yerine çalışmak isteyen ev kadınlarını buluşturduğumuz sitemize ilan vererek firmalarla iletişim kurma şansınızı arttırabilirsiniz.